بررسی کیبورد گیمینگ ردراگون K630 Dragonborn؛ کوچک و جذاب

۵ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۶:۳۰ ۸ بهمن ۱۴۰۰

احتمالا اسم برند ردراگون خیلی به گوشتان آشنا نباشد، ولی باید بدانید که این برند چینی در سال ۱۹۹۶ تأسیس شده و جزء پنج شرکت برتر سازنده‌ی تجهیزات گیمینگ در چین به شمار می‌آید. در این ویدیو به کیبورد گیمینگ ردراگون مدل K630 Dragonborn می‌پردازیم تا با این برند و کیبوردهایش بیشتر آشنا شویم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین نکته‌ای که در مورد این کیبورد گیمینگ ردراگون توجه شما را جلب می‌کند، ابعاد بسیار کوچک و جمع‌و‌جور آن است که این کیبورد را به کنترلر مناسبی در بازی‌های شوتر تبدیل کرده. کیبورد ردراگون فقط ۲۹ سانتی‌متر طول و ۱۰ سانتی‌متر عرض دارد، به طوری که بعضی دکمه‌های کیبورد با هم ترکیب شده‌اند تا فضای کمتری اشغال کنند.

بنابراین موقع کار با این کیبورد احتمالا از دکمه‌ی Fn زیاد استفاده کنید. یک نکته‌ی دیگر در مورد این کیبورد ردراگون، امکان شخصی‌سازی نورهای RGB پشت دکمه‌ها توسط نرم‌افزار است. شرکت چینی نرم‌افزار رایگانی تهیه کرده که با نصب آن روی کامپیوتر می‌توانید به نورهای RGB پشت صفحه آرایش دلخواهتان را بدهید و آن‌ها را تغییر دهید.

این کیبورد مزایا و البته معایب دیگری هم دارد که در ویدیو به آن پرداخته‌ایم. کیبورد گیمینگ ردراگون مدل K630 Dragonborn در حدود قیمت ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از بازار داخل قابل تهیه است. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی هر چه بیشتر با این محصول، ویدیوی آنباکسینگ و بررسی ما را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما