بررسی سشوار مسافرتی ردنتون مدل RE-2036؛ کیفیت قابل قبول

اگر جز دسته افرادی هستید که به ظاهر خود اهمیت زیادی می‌دهید، مطمئنا به همراه داشتن یک سشوار مسافرتی در هنگام رفتن به سفر برایتان مهم خواهد بود؛ اما مشکل اینجاست که از اتوها و سشوارهای مسافرتی نمی‌توان انتظار خیلی بالایی داشت! در این ویدیوی تلنت قصد داریم سشوار مسافرتی ردنتون مدل RE-2036 را به شما معرفی کنیم و نقاط مثبت و منفی آن را بیشتر بررسی کنیم.

سشوار مسافرتی ردنتون مدل RE-2036

این سشوار طراحی جذابی دارد و در حین خرید ممکن است شما را وسوسه کند، اما باید بدانید که جنس بدنه‌ی آن به شدت خط و خش پذیر است و این یک ضعف بزرگ برای این محصول خواهد بود. این سشوار را در ۳ حالت می‌توانید قرار دهید، باد سرد و ۲ حالت برای باد گرم؛ اما نکته‌ی این قسمت اینجاست که حالت باد سرد هم کمی گرما دارد. یک چراغ هم در قسمت خروجی باد تعبیه شده و همراه دستگاه یک سری متمرکز کننده هم به شما ارائه می‌شود. این سشوار از برند ردنتون از یک موتور DC با ۳۰۰۰ وات توان مصرفی و قابلیت تولید یون تشکیل شده است.

برای بررسی بهتر سشوار مسافرتی ردنتون مدل RE-2036 و آشنایی بیشتر با مشخصات آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما