بررسی بردگیم پول و تفنگ؛ ثروت بادآورده

بردگیم پول و تفنگ (Cash and Guns) ایده‌ی جذابی دارد. بازی‌کننده‌ها در نقش تعدادی دزد قرار می‌گیرند که حجم زیادی پول و جواهر را دزدیده و مخفی کرده‌اند و بازی از جایی شروع می‌شود که بازی‌کننده‌ها قرار است این ثروت دزدیده شده را بین یکدیگر تقسیم کنند. آرین بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای را به «پول و تفنگ» اختصاص داده است و به این بازی می‌پردازد.

بازی کارتی ریپس مدل Cash And Guns
بازی فکری مدل نارو

رویه‌ی بازی به این شکل است که باید با دیگر دزدان سر و کله بزنید و سر ثروت دعوا کنید. بازی یک سلاح پلاستیکی به هر بازی‌کننده می‌دهد و بازی‌کننده‌ها می‌توانند همدیگر را بکشند و نهایتا کسی که آخر زنده بماند برنده‌ی بازی می‌شود و ثروت متعلق به او می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم پول و تفنگ ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما