بررسی صندلی سفری تیتو کمپ مدل Rest؛ باکیفیت و کاربردی

۱۲ تیر ۱۴۰۱

اگر از علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی هستید یا هر چندوقت یک‌بار به پیک‌نیک می‌روید، داشتن یک صندلی سفری می‌تواند برایتان بسیار کاربردی باشد. یک صندلی سفری به شما کمک می‌کند تا بیشتر از طبیعت و منظره‌ی پیش رویتان لذت ببرید. در این ویدیو قصد داریم صندلی سفری تیتو کمپ مدل Rest را باهم بررسی می‌کنیم که یک محصول بسیار باکیفیت و کاربردی است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این محصول بسته‌بندی تقریبا بزرگی داشته و به همراه خود یک کیف زیپ‌دار و دسته‌دار هم دارد که به شما کمک می‌کند آن را راحت‌تر حمل کنید. می‌توان گفت که کیفیت کیف آن به دلیل ضخیم بودن و داشتن دوخت‌های مقاوم، خوب است. داخل این کیف می‌توانید برگه‌های راهنمای نصب و برگه‌ی پشتیبانی کالا را ببینید. ابعاد بسته‌بندی این کالا شامل طول ۱۰۵، عرض ۲۲ و ضخامت ۱۸ سانتی‌متر است و وزنی حدود ۳۴۰۰ گرم دارد.

باز و بسته کردن این صندلی بسیار راحت بوده و فقط کافی است از یک طرف تکیه‌گاه و دسته‌ی نگه‌دارنده آن را نگه دارید و به سمت داخل جمع کنید تا بسته شود. ابعاد باز شده‌ی صندلی معادل ارتفاع ۸۵، طول ۶۰ و عرض ۵۰ سانتی‌متر است. این صندلی از نظر اسکلت و بدنه کیفیت بالایی دارد و بسیار مقاوم است. همچنین توانایی تحمل وزن تا ۱۱۰ کیلوگرم را هم دارد.

برای بررسی دقیق‌تر صندلی سفری تیتو کمپ مدل Rest، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «صندلی سفری تیتو کمپ مدل Rest»

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه