بررسی ۳ دفتر برنامه ریزی؛ برای نظم دادن به زندگی روزمره

۲۸ آبان ۱۴۰۱

دفترهای برنامه‌ریزی یا پلنرها گزینه‌های خوبی برای سر و سامان دادن به برنامه‌های روزانه و رسیدن به اهداف بلندمدت هستند. پلنرها یا دفترهای برنامه‌ریزی به زندگی‌تان نظم می‌دهند و مسیرتان را تا رسیدن به هدف مشخص می‌کنند. در این ویدیو سه دفتر برنامه‌ریزی را معرفی کرده‌ایم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا
مشاهده محصول در دیجی‌کالا
مشاهده محصول در دیجی‌کالا
دفتر برنامه‌ریزی طرح گل برند مستر راد در سایز A5 عرضه شده و جلد مقوایی و کیفیت خیلی خوبی دارد. این دفتر سیمی ۷۵ برگ دارد و در هر صفحه بخش‌های مختلفی مثل اهداف روزانه و لیست خرید و جدول زمان‌بندی و موارد دیگر وجود دارد. شما می‌توانید به تفکیک همه‌ی کارهای روزانه‌تان را در دفتر بنویسید.

مدل دوم دفتر برنامه‌ریزی ۵۰ برگ آلیان سپهر با طرح دونات است. سایز این دفتر هم A5 است و داخل آن هم طراحی رنگارنگ و شادی دارد.

سومین مدل دفتر برنامه‌ریزی سیب مای پلنر است که در دو رنگ سفید و نخودی عرضه می‌شود. ابعاد این دفتر از دو مدل قبلی بزرگتر است. این دفتر سیمی نیست و صحافی آن چسبی است. طراحی صفحات داخل آن رنگی اما ساده است. این دفتر برنامه‌ریزی ۴۰ برگ است و قیمت و کیفیت نسبتا مناسبی هم دارد و درواقع بیشتر مناسب برنامه‌ریزی‌های ماهانه است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه