بررسی رینگ‌لایت و آینه‌ی آرایشی مدل AM-100؛ کاربردی و به‌صرفه

۱۶ آبان ۱۴۰۱

به احتمال زیاد همه‌ی شما با رینگ‌لایت آشنایی دارید. رینگ‌لایت‌ها حلقه‌های ساده‌ی نور هستند که در هنگام عکس یا ویدیو گرفتن می‌توانند بسیار کاربردی باشند و رنگ و زاویه‌ی مورد نظر شما را ایجاد کنند. در این ویدیو قصد داریم رینگ‌لایت و آینه‌ی آرایشی مدل AM-100 را بررسی کنیم که می‌تواند خرید مناسبی برای استفاده‌ی روزمره در خانه باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این آینه‌ی صورتی رنگ فقط یک آینه نیست؛ بلکه هم یک رینگ‌لایت است و هم یک استند آرایشی و هم آینه در ۲ سایز. رینگ‌لایت این آینه از تعداد زیادی چراغ LED تشکیل شده که با باتری لیتیومی داخلی کار می‌کند و در ۳ درجه‌ی نوری طراحی شده است. درجه‌ی نوری اول نور کمتری دارد، اما دو درجه‌ی دیگر یکی نور آفتابی و یکی نور مهتابی است. این درجات نوری را می‌توانید توسط دکمه‌ی لمس که روی آینه قرار دارد تنظیم کنید.

یک پایه برای این آینه تعبیه شده که می‌توانید آن را به راحتی روی میز یا هر سطحی که مد نظرتان است قرار دهید. قسمت‌های سیلیکونی که در انتهای پایه‌ قرار دارند از لغزش و حرکت آینه جلوگیری می‌کنند. جنس بدنه‌ی این محصول از پلاستیک نسبتا مقاوم بوده و ارتفاع آن هم ۴۰ سانتی‌متر است.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر رینگ‌لایت و آینه‌ی آرایشی مدل AM-100، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه