بررسی اسباب‌بازی زورو مدل Robo Fish؛ هیجان‌انگیز و تقریبا واقعی!

۷ تیر ۱۴۰۱

اگر به دنبال یک اسباب‌بازی جالب هستید که کودکتان برای ساعت‌ها با آن مشغول شود و همچنین نکات جدیدی را بیاموزد، Robo Fish می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. شما به کمک این اسباب‌بازی می‌توانید دنیای زیر آب و احترام گذاشتن به طبیعت را به فرزندتان آموزش دهید. در این ویدیو اسباب‌بازی زورو مدل Robo Fish را باهم بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

الکترونیکی بودن ماهی این اسباب‌بازی و شنی که در جعبه‌ی آن قرار دارد، جذابیت بازی را بسیار زیاد می‌کند. این اسباب‌بازی توسط یک کمپانی نیوزیلندی طراحی و ساخته شده است. این شرکت توانسته است بازی‌های تخیلی کودکان را بسازد و با الهام گرفتن از آن‌ها، استعداد بچه‌ها را از همان اسباب‌بازی‌ها نمایان کنند.

داخل جعبه‌ی این اسباب‌بازی یک آکواریوم پلاستیکی، شن جادویی، پمپ و یه ماهی کوچک قرار دارد. این ماهی در ۵ جهت حرکت می‌کند و زمانی که در آب انداخته می‌شود دچار تغییر رنگ هم می‌شود که بسیار هیجان‌انگیز است. این اسباب‌‌بازی برای بچه‌های ۳ تا ۱۵ سال مناسب است.

برای بررسی بهتر اسباب‌بازی زورو مدل Robo Fish، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «اسباب‌بازی زورو Robo Fish» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه