ربات در برابر انسان؛ آیا نسل بشر در خطر است؟

۱۹ مهر ۱۴۰۰

شرکت تسلا اخیرا صحبت از ساخت یک ربات انسان نما به نام «تسلابات» کرده است؛ رباتی که قرار است در آینده وظایف مختلفی را برعهده بگیرد. ولی آیا این ایده شدنی است؟ حتی اگر این ایده شدنی باشد، آیا قرار است در آینده ربات‌ها علیه انسان قیام کنند و به عنوان ماشین‌ها خطری برای این نژاد زیستی محسوب می‌شوند؟ در این ویدیو به بررسی همه این احتمالات می‌پردازیم و آینده ربات و انسان را پیشبینی می‌کنیم.

ایده‌ی ربات به هزاران سال پیش بازمی‌گردد؛ ایده‌ای که در واقع با ساخت ماشین‌های ابتدایی شروع شدند که به صورت خودکار، وظایفی را انجام می‌دادند. در این ویدیو ضمن بررسی تاریخ این موضوع، بیشتر از ربات‌های امروزی صحبت می‌کنیم و نهایتا وارد این موضوع می‌شویم: اینکه آیا ربات‌ها تهدیدی برای انسان محسوب می‌شوند؟

از شما دعوت می‌کنیم تا این ویدیوی جذاب درباره‌ی ربات‌ها، ماشین‌ها و تهدیدات آن‌ها را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۵ دیدگاه
  1. Avatar رضا

    نه اقا . احتمالش نزدیک صفر نیست . اتفاقا احتمالش هست . جون دانشمندان صد سال پیش هشت تئوری ازبین رفتن انسان رو مطرح کردن . یکش همین حمله ربات ها بود . بقیه ش – برخورد شهاب سنگ . – ویروس مرگبار – بمب هسته ای و مابقیش هم یادم نیست !

  2. Avatar seventh home

    هرچی باشه توی ایران اگه ربات ها به فروش برسند یا اینکه ربات ها بدلیل تحریم ها به ایران نمیرسند یا اگر که به ایران برسند قیمت میلیاردی داره ):

  • 1
  • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه