بررسی کیت آموزشی رباتیک روبویونیک؛ غول رباتیک را شکست بده!

۲۹ تیر ۱۴۰۰

این هفته به سراغ کیت آموزشی رباتیک روبویونیک Advance رفته‌ایم که یک مجموعه‌ی ساختنی جذاب شامل قطعات مختلف و ویدیوهای آموزشی کامل رباتیک از سطح مقدماتی تا پیشرفته ‌است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این مجموعه برای کودکان و نوجوانان ۴ تا ۱۴ ساله طراحی شده است و می‌توان به‌عنوان یک مجموعه‌ی کامل آن را معرفی کرد. اسباب‌بازی‌های ساختنی به طور کل باعث تقویت خلاقیت، قدرت تفکر واگرا، هماهنگی چشم و دست و مهارت‌های ضروری دیگر در بچه‌ها می‌شود. از طرف دیگر آن‌ها را به مستقل فکر کردن تشویق می‌کند و سرعت یادگیری‌اشان را بهبود می‌بخشد.

کیت آموزشی رباتیک روبویونیک Advance تمام این خصوصیات را دارد. با بیش از ۱۵۰ قطعه‌ در سایزهای مختلف و رنگ‌های جذاب به همراه پیچ و مهره‌های لازم و ۴ موتور، یادگیری را برای بچه‌ها جذاب‌تر می‌کند و مهارت‌های جدید به آن‌ها می‌آموزد. ویژگی منحصربه‌فرد این مجموعه ویدیوهای آموزشی مبتدی تا پیشرفته‌ی آن به زبان فارسی است که شامل ۱۰ ساعت کلاس می‌شود. دراین ویدیوها بچه‌ها با موضوعات مهمی مثل آشنایی با قطعات و اتصالات تا ساخت ربات‌های پیشرفته آشنا می‌شوند. آن‌ها می‌توانند انواع ربات‌های مختلف به شکل ماشین، جرثقیل، فیگور، هاورکرافت و غیره را بسازند و با آن بازی کنند.

برای آشنایی بیشتر با این مجموعه‌ی ساختنی آموزشی کامل، ویدیوی بالا را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است.

بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند.

اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar شایان

    خیلی گرونه اصلا نمی ارزه

  2. Avatar معین

    پکیج واقعا کاملی هست من خریدمش و راضی هستم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه