بررسی میکروفون رود Video Micro؛ مفید و اقتصادی

۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۵:۲۳ ۵ فروردین ۱۴۰۱

اگر خاطرتان باشد چند روز پیش به بررسی میکروفون رود Videomic Go پرداختیم. اما حالا نوبت آن رسیده که به برادر این میکروفون، مدل Video Micro بپردازیم که باز هم گزینه‌ای اقتصادی در بازار میکروفون‌های شاتگانی به شمار می‌رود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برند استرالیایی رود (Rode) بیش از نیم‌قرن است که در تولید ادوات حرفه‌ای صدابرداری فعالیت دارد، و تمام محصولاتش در استرالیا ساخته می‌شوند. با این حساب می‌توانید از این برند انتظار کیفیت بالاتری نسبت به محصولات چینی داشته باشید.

بر خلاف Videomic Go که از پلاستیک ساخته شده بود، میکروفون رود Video Micro از فلز ساخته شده و به نظر می‌رسد که مقاومت بالاتری داشته باشد. با استفاده از کابل تی آر آس و تبدیل‌های موجود، می‌توانید این میکروفون را به غیر از دوربین به میکسر و حتی گوشی‌های موبایل هم متصل کنید.

در هر حالتی، این میکروفون با الگوی قطبی کاردیود (دریافت صدا فقط از روبرو) عملکرد رضایت‌بخشی از خودش را به نمایش می‌گذارد و در بین میکروفون‌های سوار بر دوربین می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای خرید به شمار بیاید.

میکروفون رود Video Micro را می‌توانید همین حالا در محدوده‌ی قیمتی ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از فروشگاه دیجی‌کالا تهیه کنید. برای آشنایی هر چه بیشتر با این محصول، و پی بردن به نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای این ویدیو بنشینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما