بررسی میکروفون رود Videomic Go؛ سبک، حرفه‌ای و خوش‌قیمت

۲۹ اسفند ۱۴۰۰

برند استرالیایی Rode تقریبا نیم قرنی هست که به تولید ادوات حرفه‌ای صوتی می‌پردازد و یکی از برندهای محبوب بازار به شمار می‌آید. در این ویدیو میکروفون روی دوربینی Vdeimic Go از رود را با هم جعبه‌گشایی و بررسی خواهیم کرد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

میکروفون رود Videomic Go یک میکروفون شات‌گان است که روی دوربین وصل می‌شود، و الگوی قطبی کاردیود دارد. با این حساب صدا را فقط از منابعی که جلویش قرار دارند دریافت می‌کند و از بغل‌ها نباید انتظار دریافت صدای خیلی خوبی از آن داشته باشید.

این میکروفون را می‌توانید به لطف کابل‌ تی آر اس، به دوربین وصل کنید. همچنین اگر تبدیل‌های لازم را داشته باشید امکان اتصال مستقیم میکروفون به گوشی موبایل هم برایتان وجود دارد. خبر خوب هم این که برق میکروفون از طریق دوربین یا گوشی تأمین می‌شود بنابراین نیازی به باتری درون آن نخواهید داشت. جنس خود میکروفون هم از پلاستیک است و همین باعث شده وزن ایدئالی برای سوار کردن روی دوربین و جابجایی داشته باشد.

میکروفون رود Videomic Go را می‌توانید همین حالا در محدوده‌ی قیمتی ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان از فروشگاه دیجی‌کالا تهیه کنید. برای آشنایی هر چه بیشتر با این میکروفون، پی بردن به نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar نسیم تهرانی

    مرسی از ویدئو عالی بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه