بررسی اسباب‌بازی مدل Roll The Ball؛ تلفیقی جالب از بازی و ریاضی

۲۶ مرداد ۱۴۰۱

کودکان ساعات زیادی از روزشان را صرف بازی کردن می‌کنند و اینکه از این بازی‌ها مهارت‌های زیادی را یاد بگیرند و توانایی فکری و ذهنی خود را تقویت کنند، بسیار مهم و باارزش است. در این ویدیو اسباب‌بازی مدل Roll The Ball‌ را بررسی کردیم که بسیار جذاب و متفاوت است و حتما فرزند شما آن را دوست خواهد داشت.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این اسباب‌بازی تلفیقی از بازی و ریاضی است و هیجان بچه‌ها را بسیار بالا می‌برد. اسباب‌بازی مدل Roll The Ball‌ برای کودکان بالای ۳ سال مناسب است و باعث تقویت تشخیص رنگ، هماهنگی چشم و دست، حل معما و تفکر منطقی می‌شود.

این بازی توسط ۱۲ عدد کارت و ۱۲ عدد توپ انجام می‌شود که البته ۶ تا از کارت‌های اسباب‌بازی برای تطبیق رنگ با توپ‌ها هستند و کودک شما باید رنگی که در آن خانه و رنگی که دیده می‌شود را با توپ هم‌رنگش تطبیق بدهد و در خانه‌ی مورد نظر آن را هدایت کند. برای این کار باید خیلی سریع آن خانه را با دکمه‌های روی اسباب‌بازی باز کند تا توپ داخل آن قرار بگیرد. طراحی این اسباب‌بازی به شکلی است که به کودک یاد می‌دهد تا عکس‌العمل سریعی داشته باشد.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر اسباب‌بازی مدل Roll The Ball، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «اسباب‌بازی مدل Roll The Ball» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه