بررسی سشوار صنعتی رونیکس ۱۱۰۱؛ خوش‌دست، سبک و کاربردی

۲۹ مرداد ۱۴۰۱

یکی از ابزارهای صنعتی که انرژی الکتریکی را به باد گرم تبدیل می‌کند، سشوار‌ صنعتی است. این نوع ابزارها هم از نظر ظاهری و هم از نظر کارکرد شباهت زیادی به سشوارهای معمولی دارند، ولی در مدل‌های صنعتی، حرارت بسیار بیشتری تولید می‌شود. در این ویدیو قصد داریم سشوار صنعتی رونیکس مدل ۱۱۰۱ را بررسی کنیم و با نقاط قوت و ضعف آن آشنا می‌شویم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

مانند بسیاری از ابزارهای صنعتی، درون جعبه یک کیف BMC قرار دارد که داخل آن خود سشوار صنعتی و لوازم جانبی تعبیه شده است. بدنه‌‌ی این سشوار از جنس پلاستیک فشرده است. ولتاژ کاری آن به ۲۲۰ ولت می‌رسد و توان هم ۲۰۰۰ وات است. در رابطه با دما هم باید بگوییم که حداقل دمای ارائه‌ شده از طرف آن ۵۰ درجه است و این ابزار می‌تواند حداکثر دمای ۶۰۰ درجه‌ای هم ارائه کند.

برای تنظیم حرارت می‌توانید از ۹ حالت مختلف بهره ببرید. این دستگاه در کل طراحی خوبی دارد و خوش‌دست است. در پشت دستگاه منافذی دیده می‌شود که بهتر است هرچند وقت یک بار این منافذ را تمیز کنید. در صورتیکه این منافذ به دلیل وجود گرد و غبار مسدود شده باشد، حین استفاده از سشوار صنعتی رونیکس ۱۱۰۱ با بدنه‌ی داغ‌تر از حد معمول روبرو می‌شوید.

برخی از کاربرهای سشوارهای صنعتی از زود خراب شدن و پارگی المنت‌ها شاکی هستند. باید توجه داشته باشید که المنت‌های به کار رفته در سشوارهای صنعتی به دلیل ایجاد حرارت بسیار بالا، مقاومت پایینی دارند. این یعنی در زمانی که داغ هستند، شکننده‌تر می‌شوند. به همین خاطر حین کار با سشوار صنعتی، مراقب باشید که به دستگاه ضربه‌ای وارد نشود.

از سشوارهای صنعتی برای کارهای مختلفی مانند رزین کاری، دودی کردن شیشه‌ی ماشین، دکوراسیون داخلی و دیگر موارد استفاده می‌شود. برای جمع‌بندی باید بگوییم که سشوار صنعتی رونیکس ۱۱۰۱ یک دستگاه خوش‌دست، سبک و کاربردی است و برای کارهای خانگی و صنعتی می‌تواند نیازها را برطرف کند. در حال حاضر با پرداخت حدود ۲ میلیون تومان می‌توانید این دستگاه را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه