بررسی فرز مینیاتوری رونیکس ۳۴۰۱؛ مخصوص کارهای ظریف

۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۰ ۳ بهمن ۱۴۰۰

فرزهای بزرگ و صنعتی، برای انجام کارهایی مثل حکاکی، مجسمه‌سازی و ساخت صنایع دستی گزینه‌ی مناسبی نیستند. به خاطر همین است که فرزهای انگشتی یا فرزهای مینیاتوری برای انجام چنین کارهای ظریفی طراحی شده‌اند. در همین راستا در این ویدیو به جعبه‌گشایی و بررسی فرز مینیاتوری رونیکس مدل ۳۴۰۱ می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

فرزهای انگشتی این امکان را به شما می‌دهند که بسته به استفاده‌تان، سری‌های زیادی با اشکال مختلف را به آن‌ها متصل کنید، که هر کدام می‌توانند برای هدف و مقصود خاصی کاربرد داشته باشند. خوشبختانه فرز مینیاتوری رونیکس هم چنین امکانی را برایتان فراهم کرده و در جعبه‌ی این دستگاه می‌توانید انواع فرچه و سری را مشاهده کنید.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، در کنار این محصول ۱۲۲ عدد لوازم جانبی هم مشاهده می‌کنید که شامل گونه‌‌های مختلف سنگ سنباده و برش، مته‌هایی با قطر بسیار کم، صفحه‌‎های سنباده، دو نوع فرچه و انواع پایه‌های مخصوص دستگاه می‌شوند. موتور فرز مینیاتوری رونیکس ۱۷۰ وات قدرت دارد، و حداکثر سرعت گردش موتور به ۳۵۰۰۰ دور بر دقیقه می‌رسد که بسته به نیازتان قادر به کم و زیاد کردن آن هم هستید.

فرز مینیاتوری رونیکس مدل ۳۴۰۱ را می‌توانید هم‌اکنون در محدوده‌ی قیمتی ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول، از شما دعوت می‌کنیم که ویدیوی ما را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما