بررسی جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9171؛ مناسب ابزارهای کوچک

۱ خرداد ۱۴۰۲

شاید به نظرتان داشتن یک جعبه‌ی ابزار خیلی هم حیاتی و مهم نباشد، اما اگر فرد مرتب و منظمی باشید، مطمئنا به وجود آن احتیاج خواهید داشت. به وسیله‌ی یک جعبه ابزار باکیفیت شما می‌توانید به لوازم کارتان نظم دهید و در زمان نیاز دسترسی راحت‌تر و سریع‌تری به آن‌ها داشته باشید. همچنین حمل لوازم نیز برایتان آسان‌تر خواهد بود. در این ویدیو قصد داریم جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9171 را به شما معرفی کنیم.

جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9171

ابعاد این جعبه ابزار معادل ۳۰ در ۲۰ سانتی‌متر است. وزن آن حدودا ۳/۵ کیلوگرم و جنس آن از فولاد ضدزنگ است. طبق گفته‌ی خود شرکت سازنده، رنگ بدنه‌ی این جعبه کوره‌ای است. جعبه ابزار رونیکس در ۳ طبقه و ۵ قسمت تشکیل شده است. قسمت پایینی از همه بزرگ‌تر و جادارتر است. اما باید بدانید که به صورت کلی این جعبه با طول ۳۰ سانتی‌متر برای ابزارهای بزرگ مناسب نیست. روی درب جعبه جای قفل وجود دارد تا هرکسی نتواند به ابزارهایتان دست بزند. روی دسته یک قسمت از جنس پلاستیک ABS به طول ۱۱ سانتی‌متر قرار داده شده که به کمک آن می‌توانید به راحتی جعبه را حمل کنید.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9171 و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه