بررسی بردگیم روت؛ قلعه حیوانات

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

بردگیم «روت» (Root) یا همان «ریشه»، بررسی این هفته‌ی آرین از بازی‌های تخته‌ای خود است. طی این بازی استراتژی، بازی‌کننده‌ها در نقش حیوانات مختلف قرار می‌گیرند و به جنگ، داد و ستد، مذاکره و چیدن تاکتیک‌های مختلف مشغول می‌شوند تا هدف‌هایی که برای خود مشخص کرده‌اند را به پایان برسانند. بازی بسیار پیچیده و سخت است، اما پس از یادگرفتن آن، احتمالا هرگز از پای بازی بلند نخواهید شد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آرین در بررسی کوتاه خود، به‌خوبی بخش‌های مختلف بازی «روت» را توضیح می‌دهد. با یک بازی استراتژی کامل طرف هستیم؛ یعنی بازی‌کننده‌ها می‌توانند از طریق روش‌های مختلف، به هدف نهایی برسند؛ این روش‌ها می‌توانند نظامی، فرهنگی، اقتصادی یا دینی باشند. بازی‌کننده‌ها باید استراتژی‌های پیچیده و کاملی برای خود مشخص کنند و با استفاده از کارت‌ها، این استراتژی‌ها را اجرا کنند. بازی نیازمند یادگیری بسیاری است و قوانین پیچیده‌ای دارد، در نتیجه بهتر است برای تجربه‌ی آن، به دنبال دوستان پایه باشید.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بردگیم روت (Root)، ویدیوی کوتاه بررسی آرین از این بازی را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه