۴ نوع اصلی فرمژه، ویژگی‌ها و کاربرد هرکدام

مژه‌های پرپشت و لیفت شده یکی از آرزوهای اکثر خانم‌هاست و اگر واقع‌بینانه صحبت کنیم، مژه‌ها تاثیر زیادی بر روی زیبایی چشم‌ها و صورت می‌گذارند. فرمژه یک وسیله‌ی ساده است که به شما کمک می‌کند تا مژه‌هایتان را حالت‌دار کنید. در این ویدیو قصد داریم درباره‌ی انواع فرمژه صحبت کنیم. اگر دوست دارید در کم‌ترین زمان به مژ‌ه‌هایتان حالت دهید، این ویدیو را تا انتها نگاه کنید.

مشاهده انواع فرمژه در دیجی‌کالا

به طور کلی ما چند نوع فرمژه داریم:

۱. فرمژه‌ی دستی و فلزی که متداول‌ترین نوع فرمژه محسوب شده و باعث خوش‌حالت شدن اکثر مژه‌ها می‌شود. با یک بار خرید این مدل فرمژه می‌توانید تا سال‌ها از آن استفاده کنید و هر چند وقت یک‌بار پد پلاستیکی آن را عوض کنید.

۲. فرمژه‌ی دستی و پلاستیکی؛ این مدل فرمژ‌ه برای افرادی که چشم‌های حساسی دارند و همچنین به جنس فلز هم آلرژی دارند،‌ بسیار مناسب است. این مدل فرمژه به دلیل پلاستیکی بودنش قدرت کم‌تری برای حالت دادن به مژه‌ها دارد.

۳. فرمژه‌ی نقطه‌ای یا پوینت؛ در این نوع، با کوچک بودن سری فرمژه برای حالت دادن به قسمت‌های کوتاه‌تر مژ‌ه‌ها مناسب است و برای افرادی که مژه‌ها کوتاهی دارند هم گزینه‌ی مناسبی است.

۴. فرمژه‌ی حرارتی یا برقی؛ عمر این فرمژه‌ها خیلی طولانی نیست و در واقع آخرین نسل فرمژه محسوب می‌شود. حرارت باعث می‌شود مژه‌ها سریع‌تر حالت بگیرند و حالتشان دوام بیشتری داشته باشد.

برای آشنایی بیشتر با انواع فرمژه و کاربرد آن‌ها، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما