بررسی کوله پشتی صاد مدل JR2308؛ روزمره با تلفیق چرم و پارچه

۸ آذر ۱۴۰۰

کوله پشتی یکی از انواع کیف است که مزایای مهم آن جا‌دار بودن و حمل ساده‌ی آن است. در ویدیوهای قبلی چند کوله پشتی از برندهای مختلف را جعبه‌گشایی و بررسی کردیم و در این ویدیو هم سراغ کوله پشتی صاد مدل JR2308 رفتیم تا آن را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برند ایرانی صاد در زمینه‌ی تولید محصولات چرم طبیعی فعالیت دارد و محصولاتی مانند انواع کیف، کفش و اکسسوری‌های مختلف تولید می‌کند. هدف این برند ارائه‌ی محصولات متنوع و باکیفیت، با طراجی خاص و منحصربه‌فرد است.

در طراحی کوله پشتی صاد مدل JR2308 تلفیق چرم طبیعی قهوه‌ای رنگ و پارچه‌ی کتان آبی (شبیه به جین)، به این محصول اسپرت جذابیت زیادی بخشیده است. قسمت رویی کیف و دو جیب در دو طرف آن از چرم طبیعی گاوی ساخته شده‌اند و بقیه‌ی بدنه پارچه‌ای است. ابعاد این کوله پشتی ۴۰x31x18 سانتی‌متر است و ۱ کیلوگرم وزن دارد. دوخت و دوز این کیف تمیز و محکم است. یراق‌آلات آن هم از فلز ساده‌ی نقره‌ای رنگ هستند.

جلوی کیف دو بند تعبیه شده است که به وسیله‌ی دکمه‌هایی، برای باز و بسته کردن درب رویی کوله پشتی استفاده می‌شوند. دهانه‌ی داخلی کوله پشتی هم با استفاده از بند کشی باز و بسته می‌شود. این کیف یک کوله پشتی اسپرت و بادوام برای استفاده‌ی روزمره است.

برای بررسی بهتر کوله پشتی صاد مدل JR2308، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه