بررسی ساعت مچی سامسونگ مدل AI0489CEA؛ غافلگیرکننده و دور از انتظار

۶ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰ ۸ بهمن ۱۴۰۰

این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی ساعت مچی سامسونگ مدل AI0489CEA می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

کمپانی سامسونگ در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده است. در اواسط دهه‌ی نود به واسطه‌ی توجه جدی به تولید محصولات با کیفیت، به یک ابرقدرت جهانی تبدیل شد و امروز در لیست یکی از ۱۰ برند برتر جهان قرار گرفته است.

ساعت مچی سامسونگ مدل AI0489CEA با توجه به ابعادی که دارد، برای استفاده‌ی خانم‌ها مناسب است. در بدنه و صفحه‌ی ساعت از ترکیب رنگ رزگلد و استیل استفاده شده است که می‌تواند جذاب باشد اما وقتی از نزدیک به ساعت نگاه می‌کنید، خط و خش‌های زیاد روی بدنه و عدم پرداخت مناسب جذابیت آن را از بین برده است.

نکته‌ی منفی دیگر در مورد این ساعت این است که کراون کیفیت بدی دارد و با بیرون کشیدن آن برای تنظیم تاریخ، عقربه‌های دقیقه و ساعت شمار هم تکان می‌خورند که این نشان می‌دهد موومنت اصلا دقت مناسبی ندارد.

این محصول از تکنولوژی کوارتز برای تامین انرژی استفاده می‌کند. اندازه‌ی قطر ساعت ۳۸ میلی‌متر است و بدنه و بند از استیل ساخته شده‌اند. نوع قفل بند ساعت، سگکی قلاب‌دار است و برای تنظیم اندازه‌ی بند می‌توان ضامن پشت قلاب را به بیرون کشید و با جابه‌جا کردن آن در طول بند، اندازه را تنظیم کرد.

روی صفحه‌ی ساعت دو پنجره‌ی نمایشگر روزهای هفته و تاریخ قرار گرفته است که با چرخاندن کراون قابل تنظیم است. در مجموع بهتر است کیفیت ساخت این ساعت را اصلا با محصولات برقی و دیجیتال کمپانی سامسونگ مقایسه نکنید.

برای بررسی بهتر ساعت مچی سامسونگ مدل AI0489CEA، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما