ویدیوی جعبه‌گشایی سامسونگ از گلکسی بادز لایو منتشر شد

کوچکترین محصولی که در رویداد آنپکد شاهد رونمایی از آن بودیم گلکسی بادز لایو بود. سامسونگ در این رویداد آنلاین، از این ایربادز لوبیایی شکل هم در کنار بقیه محصولات از خانواده گلکسی، رونمایی کرد. به نظر می‌رسد که هدف سامسونگ از رونمایی این ایربادز علاوه‌بر کامل کردن اکوسیستم گلکسی، رونمایی از رقیبی تازه‌ نفس برای ایرپادز پرو اپل است.

با وجود اینکه در حدود یک ماه از رویداد آنلاین آنپکد می‌گذرد، سامسونگ به تازگی ویدیو رسمی از جعبه‌گشایی گلکسی بادز لایو را منتشر کرده است. در این ویدیو در ابتدا محتویات جعبه گلکسی بادز لایو نمایش داده می‌شود که شامل دفترچه راهنما، کابل شارژر، گلکسی بادز لایو به همراه محفظه‌ی حمل کننده و در آخر سری‌های مختلف با اندازه‌های متفاوت برای قرار دادن این ایرباد در داخل گوش است.

جعبه‌ی نگهدارنده‌ی این ایربادز جدید حالتی مکعبی شکل دارد که در قسمت جلویی آن تنها یک چراغ قرار گرفته که وظیفه‌ی آن نشان دادن میزان شارژ موجود در جعبه‌ی نگهدارنده است. در قسمت پشتی این جعبه، شاهد قرار گیری پورت شارژر هستیم که می‌توان این ایربادز جدید را با استفاده از کابل USB-C قرار داده شده در جعبه دستگاه، شارژ کرد.

با باز کردن جعبه علاوه‌بر نمایان شدن ایرباد‌زها، چراغی در وسط دو ایربادز قرار گرفته است که میزان باتری موجود در ایرباد‌ها را نمایش می‌دهد. با برداشتن هر یک از این ایرباد‌های لوبیایی شکل و نگاه کردن به قسمتی داخلی آن شاهد محل قرار گیری بلندگو‌ی دستگاه و سنسور داخلی ایربادز هستیم. قسمت بیرونی ایربادز محلی است که سامسونگ میکروفون‌های لازم برای قابلیت حذف صدای محیط و همچنین انجام مکالمات را در آنجا قرار داده است.

در این قسمت، ناحیه‌ای در نظر گرفته شده است که کاربران می‌توانند با لمس آن، برخی کار‌ها مانند قطع کردن موسیقی یا عوض کردن آهنگ را انجام دهند. همان‌گونه که در این ویدیو نشان داده می‌شود کاربران به راحتی می‌توانند این ایرباد‌های جدید را به تلفن همراه خود وصل کنند. برای این کار، کاربران زمانی که در جعبه‌ی نگهدارنده را باز کنند، تلفن همراه‌شان با نمایش دادن انیمیشنی این ایرباد‌ها را تشخیص می‌دهد و به آن‌ها متصل می‌شود.

قیمت گلکسی بادز لایو ۱۷۰ دلار است و همانند دیگر اعضای خانواده‌ی گلکسی نوت ۲۰ با رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شود. طرفدارن می‌توانند این ایرباد جدید را در سه رنگ مشکی، سفید و رنگ جدید برنزی سفارش دهند.

منبع: یوتوب سامسونگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما