بررسی گلکسی فیت ۳؛ یکی از بهترین مچ‌بند‌های هوشمند

گلکسی فیت ۳ بدون شک یکی از بهترین مچ‌بند‌های موجود در بازار ایران محسوب می‌شود ولی اگر بخواهیم یک ایراد از آن بگیریم، عمر باتری نسبتا پایین آن است. در این ویدیو به بررسی گلکسی فیت ۳ می‌پردازیم.

مچ بند هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Fit3

در مورد عمر باتری گلکسی فیت ۳ باید بگوییم که اگر قابلیت نمایشگر همیشه روشن را فعال کنید، شاید بتواند ۳ روز دوام بیاورد. اما از نظر طراحی و کیفیت ساخت حرف زیادی برای گفتن دارد و روی دست خیلی راحت قرار می‌گیرد. خوشبختانه برای این مچ‌بند واچ‌فیس‌های متنوعی ارائه شده و در زمینه‌ی پشتیبانی از زبان فارسی هم مشکلی ندارد.

برای مچ‌بند هوشمند، دقت سنسورها اهمیت زیادی دارد و گلکسی فیت ۳ از سنسورهای دقیقی استفاده می‌کند. البته باید خاطرنشان کنیم اگر از گوشی‌های سامسونگ استفاده نمی‌کنید، برای اتصال در دفعه‌ی اول باید چند مرحله را پشت سر بگذارید. خود مچ‌بند هم رابط کاربری ساده و روانی دارد و در کل بین رقبا، بدون شک این مدل ارزش خرید بالایی دارد و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. امیرعلی عامریان

    اولین دیدگاه: فیت ۳ عالیه💙💙💙

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما