مقایسه تست سقوط گلکسی نوت ۲۰ اولترا با آیفون ۱۱ پرو مکس

۴ شهریور ۱۳۹۹

کانال یوتیوب PhoneBuff برای گوشی‌های مختلف تست سقوط را انجام می‌دهد تا مشخص شود این گوشی‌ها در برابر سقوط از ارتفاع مشخص تا چه حد دوام می‌آورند. حالا در این ویدیو که می‌توانید آن را مشاهده کنید، شاهد مقایسه تست سقوط گلکسی نوت ۲۰ اولترا در برابر آیفون ۱۱ پرو مکس هستید.

در راند اول سقوط، هر دو گوشی از طرف پنل پشتی خود به زمین برخورد کردند و اگرچه پنل پشتی آن‌ها متحمل آسیب شد، اما آسیب آیفون ۱۱ پرو مکس بسیار شدیدتر محسوب می‌شود. گلکسی نوت ۲۰ اولترا در پنل پشتی و جلویی از جدیدترین مدل شیشه محافظ گوریلا گلس به نام ویکتوس بهره می‌برد. سامسونگ و شرکت کورنینگ ادعا می‌کنند که شیشه محافظ ویکتوس بهترین دوام را در بین رقبا به ارمغان می‌آورد و این تست سقوط هم چنین ادعایی را ثابت می‌کند.

در راند بعدی، هر دو موبایل از طرف گوشه‌ی بدنه به زمین انداخته شده‌اند. چنین سقوط‌هایی بسیار خطرناک هستند زیرا این برخوردها احتمالا منجر به آسیب شدید پنل پشتی و نمایشگر می‌شود. در این آزمایش، آسیب مربوط به نوت ۲۰ اولترا اندکی بیشتر از آیفون ۱۱ پرو مکس است اما در هر صورت هر دو گوشی آسیب جدی متحمل نشده‌اند.

سقوط گلکسی نوت 20 اولترا

در راند سوم و مراحل بعدی مقاومت گلکسی نوت ۲۰ اولترا واقعا توجه را جلب می‌کند.نمایشگر گلکسی نوت ۲۰ اولترا بعد از برخورد به زمین دچار آسیب جدی نشده و این در حالی است که نمایشگر آیفون ۱۱ پرو مکس بعد از اولین سقوط شکسته است.

سپس گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۱۰ بار از ارتفاع بیش از ۱.۵ متر به زمین انداخته شد و در کمال تعجب، شاهد جان به در بردن این گوشی بعد از ۱۰ سقوط متوالی هستیم. اما آیفون ۱۱ پرو مکس بعد از ۱۰ بار سقوط متحمل آسیب فراوانی شده و همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، دوربین آن از کار افتاد البته نباید کار کردن پنل لمسی نمایشگر این گوشی را از قلم بیندازیم.

روی هم رفته این آزمایش مقاومت بالای شیشه محافظ گوریلا گلس ویکتوس را ثابت می‌کند و امیدواریم گوشی‌های بیشتری به بهره‌گیری از این شیشه محافظ روی بیاورند.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar اسم

    نوت بیست بهتره

  2. Avatar راستین

    نوت ۲۰ اولترا باید با آیفون ۱۲pro max مقایسه بشه

  3. Avatar محمد

    خیلی عالیه ????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه