ویدیوی جعبه‌گشایی سامسونگ از گلکسی واچ ۳ منتشر شد

۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۵ ۵ شهریور ۱۳۹۹

ویدیوی رسمی سامسونگ از جعبه‌گشایی ساعت هوشمند جدید گلکسی واچ ۳ منتشر شد. در این ویدیوی منتشر شده، سامسونگ علاوه بر جعبه‌گشایی این ساعت، به المان‌های استفاده شده در طراحی این ساعت اشاره می‌کند.

زمانی که ساعت را بر روی مچ دست خود می‌بندید برای کار با این ساعت هوشمند، سه دکمه در اختیار شما قرار گرفته است. دو دکمه در کنار دستگاه و دکمه‌ی چرخان در دور نمایشگر. با استفاده از دو دکمه‌ی کناری می‌توانید به صفحه‌ی هوم این پوشیدنی هوشمند بروید یا که از اپ خاصی خارج شوید.

همان‌گونه در ویدیو نشان داده شده است برای تغییر حالت نمایشگر ساعت و استفاده از قابلیت‌های دیگر آن، می‌توانید از دکمه‌ی چرخان استفاده کنید.

در بخش زیرین این دستگاه شاهد محل قرار گیری سنسورهای سنجش سلامتی، بلندگو و میکروفون این ساعت هوشمند هستیم. با استفاده از سنسور قرار گرفته در این بخش می‌توانید به راحتی هر چه تمام‌تر وضعیت سلامتی خود را با اندازه‌گیری پارامتر‌هایی مانند فشار خون، ضربان فلب، نوار قلب و میزان اکسیژن خون بسنجید.

علاوه بر سنسور سلامتی، بخش زیرین دستگاه محلی است که این ساعت هوشمند با استفاده از آن شارژ می‌شود. سامسونگ برای شارژ این ساعت، شارژر مخصوصی را در جعبه این ساعت قرار داده است که با استفاده از حالت آهن ربا مانندی که دارد، در زمان شارژ به این دستگاه می‌چسبد.

همان‌گونه سامسونگ در این ویدیو جدید هم نشان می‌دهد، اکنون می‌توانید گلکسی واچ ۳ را با رنگ جدید برنزی و همراه با بند چرمی سفارش دهید. اگر که مایل به تهیه‌ی این ساعت هوشمند هستید، برای تهیه‌ی نسخه‌ی ۴۱ میلیمتری، دارای نمایشگر ۱٫۲ اینچی، باید در حدود ۴۰۰ دلار هزینه کنید.

به طور حتم انتخاب نسخه‌ی بزرگتر ۴۵ میلیمتری، دارای نمایشگر ۱٫۴ اینچی، هزینه‌ی بیشتری بر روی دست شما می‌گذارد و باید در حدود ۴۳۰ دلار برای این مدل هزینه کنید.

منبع: یوتوب سامسونگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما