گلکسی واچ ۶ در برابر واچ ۶ کلاسیک؛ کدام ساعت بهتر است؟

سامسونگ امسال گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلاسیک را راهی بازار کرده که هرکدام در دو اندازه‌ی متفاوت به فروش می‌رسند. طبیعتا مدل کلاسیک به طور قابل توجهی گران‌تر از مدل استاندارد است. اما فارغ از این تفاوت قیمت، کدام ساعت هوشمند جذابیت بیشتری دارد؟ در این ویدیوی کوتاه هر دو ساعت را با هم مقایسه می‌کنیم.

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch6 40mm
ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch6 44mm
ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch6 Classic 43mm
ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch6 Classic 47mm

مهم‌ترین تفاوت مدل کلاسیک، بهره‌گیری آن از حاشیه‌ی چرخان فیزیکی است که برای برخی کاربران یک مشخصه جذاب و لذت‌بخش محسوب می‌شود. با استفاده از این حاشیه، می‌توانید با چرخاندن آن بین منوهای مختلف جابجا شوید. در مدل استاندارد هم چنین حاشیه‌ای به صورت دیجیتالی وجود دارد و بنابراین حس خیلی خوبی را انتقال نمی‌دهد.

تفاوت مهم بعدی، مربوط به اندازه‌ی این مدل‌ها است. برای خرید مدل کلاسیک گلکسی واچ ۶ می‌توانید بین دو مدل ۴۳ و ۴۷ میلی‌متری دست به انتخاب بزنید ولی مدل معمولی در دو اندازه‌ی کوچک‌تر ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری عرضه شده است. بنابراین مدل کلاسیک برای افرادی که مچ دست بزرگ‌تری دارند، گزینه‌ی بهتری است.

در نهایت باید به تفاوت طراحی بند پیش‌فرض اشاره کنیم. مدل استاندارد از بند اسپرت بهره می‌برد ولی مدل کلاسیک با وجود اینکه دارای بند سیلیکونی است، ولی از نظر ظاهری یادآور بندهای چرمی است و ظاهر رسمی‌تری دارد.

اگر می‌خواهید از یک ساعت هوشمند با طراحی رسمی استفاده کنید، اگر حاشیه‌ی چرخان فیزیکی را دوست دارید و اگر مچ دست شما بزرگ است، پس در چنین شرایطی بهتر است مدل کلاسیک را خریداری کنید. اما اگر ورزشکار هستید و دوست دارید ساعت راحت‌تر دور مچ دست شما بسته شود و از سوی دیگر علاقه‌ی چندانی به حاشیه‌ی چرخان فیزیکی ندارید و می‌خواهید کمتر هزینه کنید، پس بدون شک مدل استاندارد گلکسی واچ ۶ برای شما انتخاب منطقی‌تری است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. سجاد

    من گلکسی واچ ۴ کلاسیک رو دارم به نظر من بین گلکسی واچ ۴ ،۵ و ۶ کلاسیک هیچ تفاوتی بنیادی وجود نداره تمامی قابلیت های که تو ۶ هست تو ۴ هست ،منتها با نصف قیمت برای همین انتخاب معقول گلکسی واچ ۴ کلاسیک هست…. یک ایراد خیلی تو مخ برای گلکسی واچ ها باتری هست واقعا زود تمام میشه نکته دیگش هم اینکه اگه آیفون دارید نمتونید ساعت رو به گوشی جوین کنید …

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما