ویدیوی تبلیغاتی گلکسی Z Fold 2 را پیش از انتشار رسمی ببینید

۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۰ ۲ شهریور ۱۳۹۹

۵ آگوست (۱۵ مرداد ماه) بود که سامسونگ با برگزاری رویداد آنلاین آنپکد از خانواده‌ی جدیدی از محصولات خود رونمایی کرد. یکی از اتفاق‌های جذاب این مراسم آنلاین، رونمایی سامسونگ از تلفن همراه گلکسی Z Fold 2 بود.

با وجود اختصاص دادن بخش زیادی از این رویداد آنلاین به این تلفن همراه تاشو و منتشر شدن عکس‌های مختلف توسط نشریه‌های معتبر تکنولوژی، اما تاکنون شاهد منتشر شدن ویدیوی رسمی سامسونگ از این تلفن همراه نبوده‌ایم. علاوه‌بر این، هنوز جزییات زیادی از قابلیت‌های این تلفن همراه و حتی قیمت آن منتشر نشده است. تنها چند روز بعد از مراسم، تعداد کمی ویدیوی نه چندان کامل از این تلفن همراه منتشر شد.

با این وجود، امروز شاهد افشا شدن ویدیوی تبلیغاتی سامسونگ از این تلفن همراه تاشو هستیم. در این ویدیوی تازه، به ویژگی‌های اصلی تلفن همراه گلکسی Z Fold 2 پرداخته می شود.

در آغاز ویدیو، سامسونگ به ویژگی اصلی این تلفن همراه یعنی قابلیت تاشوندگی آن اشاره می‌کند و نشان می‌دهد که با داشتن این دستگاه کاربران هم زمان یک تبلت و گوشی را همراه خود خواهند داشت. در واقع شما با داشتن این تلفن همراه از نعمت داشتن تبلت و تلفن همراه در یک دستگاه بهره‌مند می‌شوید.

همانگونه که قبل‌تر هم در خبرهای گوناگون به این موضوع اشاره شد، گلکسی Z Fold 2 دارای نمایشگر داخلی با اندازه‌ی ۷٫۶  اینچی است که می‌تواند محتوا را با استفاده از از نرخ به‌روزرسانی ۱۲۰ هرتز به کاربر نشان دهد.

علاوه‌بر این قابلیت، سامسونگ در این تلفن همراه تاشو از قابلیت Adaptive Flex استفاده کرده است که به کاربر اجازه می‌دهد علاوه بر ثبت عکس‌ها و ویدیوها بدون دخالت دست، بتواند کارهای بیشتری را به صورت هم زمان با استفاده از این تلفن همراه انجام دهد.

در  تلفن همراه گلکسی نوت ۲۰ شاهد استفاده سامسونگ از قابلیت DeX به صورت بدون سیم بودیم؛ این ویدیو تبلیغاتی نشان می‌دهد که کاربران این تلفن همراه تاشو هم می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

در تاریخ یکم سپتامبر (۱۱ شهریور ماه) طرفداران مشتاق این تلفن همراه می‌تواند که آن را پیش خرید کنند. امیدواریم با آمدن این روز که به عنوان تاریخ عرضه نهایی این تلفن همراه تاشو هم تلقی می‌شود، شاهد منتشر شدن اطلاعات بیشتر از این تلفن همراه جدید باشیم.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما