بررسی شارژر بی‌سیم سامسونگ Single EP-2400؛ کوچک و کار راه‌انداز

طی چند سال گذشته محبوبیت فناوری شارژ بی‌سیم بسیار بیشتر شده و روز به روز دستگاه‌های بیشتری از این فناوری پشتیبانی می‌کنند. واقعیت این است که پدهای شارژ بی‌سیم اصلا قیمت پایینی ندارند و به همین خاطر گروه کوچکی از کاربران در ایران به استفاده از شارژ بی‌سیم علاقه نشان می‌دهند. اگر شما هم جزو این دسته از کاربران هستید، در این ویدیو به شارژر بی‌سیم سامسونگ Single EP-2400 می‌پردازیم.

شارژر بی سیم سامسونگ مدل Single EP-2400

بر روی این پد شارژ می‌توانید انواع و اقسام گجت‌هایی که از این فناوری پشتیبانی می‌کنند، قرار دهید. این یعنی به غیر از گوشی، می‌توانید از آن برای شارژ کردن هدفون و ساعت هوشمند هم استفاده کنید. پشت جعبه‌ی این شارژر آمده که از آیفون‌ها هم پشتیبانی می‌کند و بنابراین با خیال راحت برای آیفون خود می‌توانید از این شارژر استفاده کنید. البته در صورت استفاده از آیفون، حداکثر سرعت شارژ به ۷.۵ وات می‌رسد که طبیعتا عدد بسیار پایینی است.

بیشتر توان این شارژر برای گوشی‌های سامسونگ است که برای آن‌ها توان ۱۵ وات ارائه می‌دهد. البته برای استفاده از این پد، باید از یک آداپتور ۲۵ وات یا قوی‌تر با پشتیبانی از فناوری PD بهره ببرید. در این مورد بهتر است از یک آداپتور ساخت سامسونگ استفاده کنید. طبیعتا قبل از خرید شارژر بی‌سیم سامسونگ Single EP-2400، گجت‌های موردنظر شما باید از این فناوری پشتیبانی کنند. با وجود اینکه این نکته بدیهی به نظر می‌رسد، اما برخی کاربران به این موضوع توجهی نشان نمی‌دهند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما