بررسی بردگیم سیاهچال؛ نقش‌آفرینی رومیزی اکشن

بازی تخته‌ای «سیاهچال» یا Sanctum یک بازی نقش‌آفرینی رومیزی نسبتا کامل است؛ طوری که در نقش قهرمان‌های مختلف که هر کدام قابلیت‌ها و کلاس‌های خود را دارند، در یک سیاهچال حرکت می‌کنید تا به پایان برسید و در این میان، مبارزات مختلفی انجام می‌دهید. آرین امروز به بررسی و آموزش بازی Sanctum می‌پردازد.

بازی فکری سی جی ای مدل SANCTUM

بازی Sanctum تخته، شخصیت‌ها و کاراکترهای مینیاتوری بسیار جذابی دارد و پیشرفت در سیاهچال‌ها هم مثل یک نقش‌آفرینی کامل، نیازمند ارتقا و گرفتن قابلیت‌های جدید برای شخصیت خود است. در سیاهچال‌ها دشمنان زیادی قرار دارند که نهایتا منجر به کشته شدن بازی‌کننده‌ها می‌شوند و بازی‌کننده‌ای که به آخر سیاهچال برسد و زنده بماند، یا بازی‌کننده‌ای که نهایتا بیشترین خط سلامتی را داشته باشد، برنده‌ی بازی می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم سیاهچال ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما