بررسی دستگاه تزریق سس مدل sauce inj12؛ کارایی ساده و جالب

در این ویدیوی تلنت قصد داریم دستگاه تزریق سس مدل sauce inj12 را به شما معرفی کنیم. این دستگاه بسیار جالب بوده و به کمک آن می‌توانید برش‌های گوشت را بکوبید و انواع سس‌های خوشمزه را به عمق و بافت گوشت تزریق کنید. با بررسی این محصول با ما همراه باشید.

دستگاه تزریق سس مدل sauce inj12

از دستگاه تزریق سس مدل sauce inj12 علاوه بر تزریق سس، به عنوان بیفتک کوب هم می‌توان استفاده کرد. به کمک این دستگاه شما می‌توانید انواع سس‌های خوشمزه را به بافت گوشت و عمق آن تزریق کنید تا طعم بهتری بگیرد. حجم این دستگاه ۹۰ میلی‌لیتر بوده و از جنس پلاستیک است. تیغه‌ها و سر سوزن‌های تزریق از جنس استیل هستند. وزن این محصول زیاد نیست و کار کردن با آن بسیار راحت است.

بسته به کاری که انجام می‌دهید، می‌توانید قربیلک آن را تنظیم کنید؛ تمام دایره برای حالت تزریق است که سوزن‌ها تا انتها باز می‌شوند. ضرب‌در وسط حالت ایمن است و در این حالت ضامن اجازه‌ی باز شدن سوزن را نمی‌دهد. نیم‌دایره هم بیشتر برای حالت بیفتک کوب استفاده می‌شود که سوزن‌ها تا نصفه باز می‌شوند.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر دستگاه تزریق سس مدل sauce inj12 و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما