بررسی سرویس چای‌خوری مدل سواورز نارسیس؛ ۶ نفره و مناسب پذیرایی

اگر به دنبال یک ست چای‌خوری برای مهمانی‌ها هستید، سرویس چای‌خوری ۱۲ پارچه مدل سواورز نارسیس می‌تواند یک پیشنهاد زیبا اما با کیفیت معمولی به شما باشد. رنگ این سرویس ترکیبی از سفید و طلایی است، اما برای استفاده‌ی روزمره مناسب نیست و کیفیت خیلی بالایی ندارد. با بررسی این محصول در ادامه همراه باشید.

سرویس چای خوری 12 پارچه مدل سواورز نارسیس

طراحی این ست چای‌خوری پر از زرق و برق است، اما نمی‌توان گفت که اعضای این سرویس چای‌خوری بی‌نقص هستند؛ زیرا لک و نقطه را می‌توانید روی فنجان‌ها و نعلبکی‌ها ببینید. در اطلاعات محصول گفته شده که این سرویس قابلیت شست‌وشو در ماشین ظرفشویی را دارد، اما ممکن است با قرار دادن آن‌ها در ماشین ظرف‌شویی رنگشان برود؛ زیرا این ست لعاب خیلی قوی ندارد تا از رنگ‌ها و خطوط روی فنجان‌ها و نعلبکی محافظت کند. قطر نعلبکی‌ها ۱۵ سانتی‌متر و ارتفاع فنجان‌ها ۶ سانتی‌متر است. قطر دهانه‌ی فنجان‌ها هم ۹ سانتی‌متر است. اگر پی در پی و به صورت روزمره از این ست استفاده کنید می‌تواند عمر بسیار کوتاهی داشته باشد و زرق و برق آن از بین خواهد رفت.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با سرویس چای‌خوری ۱۲ پارچه مدل سواورز نارسیس، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما