بررسی اره میزی شپخ؛‌ کیفیت متوسط با قابلیت برش با زاویه

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

اره میزی برای اولین بار در سال ۱۹۰۶ ساخته شد. اره‌های میزی نوعی از اره هستند که برای برش دادن صفحات بزرگ یا صفحاتی که ضخامت محدودی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این ویدیو قصد داریم اره میزی شپخ مدل ۵۹۰۱۳۱۸۹۰۵-HS112-2X را به شما معرفی کنیم و نحوه‌ی اتصال و سرهم کردن آن را به شما آموزش دهیم. از قابلیت‌های این اره میزی می‌توان به فارسی بر و برش با زاویه اشاره کرد. همچنین از این اره میزی برای برش چوب، ام‌دی‌اف و فلز می‌توانید استفاده کنید.

اره میزی شپخ مدل 5901318905-HS112-2X

زمانی که کارت‌های این محصول را باز می‌کنید،‌ تجهیزات جانبی، پایه و اتصالات را می‌توانید مشاهده کنید و به مانند ویدیو، بهتر است تا آن را روی میز قرار دهید تا وصل کردن و سرهم کردن قطعات به هم برایتان راحت‌تر شود. دقت داشته باشید که برای اتصال میله‌های میز جانبی باید از پیچ پایه استفاده کنید. به طور کلی بررسی اره میزی شپخ مدل ۵۹۰۱۳۱۸۹۰۵-HS112-2X را می‌توان جز گزینه‌های میان‌رده حساب کرد و در برابر قیمتی که پرداخت می‌کنید، این محصول کیفیت مناسبی هم دارد.

برای بررسی بهتر بررسی اره میزی شپخ مدل ۵۹۰۱۳۱۸۹۰۵-HS112-2X، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar عباس هنرور

    سلام
    اره بسیار خوب بسیار راه انداز… مخصوصا موقع نصب ده تا شاگرد میارزه نگران تغییرات در حین کار نیستی
    نکته اینکه بررسی یا گونیای کار سمت چپ هستش وخطرناک دید روی تیغه نداری
    من خودم گونیا رو باز کردم و به سمت راست منتقل کردم که اصولی تره

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه