بررسی ریمل حجم دهنده و بلند کننده‌ی شون مدل Lash Duplicator

۲۸ دی ۱۴۰۱

برای انتخاب یک ریمل خوب باید حتما بادقت بالایی خرید کنید. ریمل‌ها جز لوازمی هستند که با چشم در تماس‌اند و علاوه بر آن در زیبایی چهره تاثیر زیادی می‌گذارند؛ بنابراین ریمل شما باید باکیفیت باشد و به چشم هم آسیبی نرساند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ریمل حجم دهنده و بلند کننده‌ی شون مدل Lash Duplicator را به شما معرفی کنیم

ریمل حجم دهنده و بلند کننده شون مدل Lash Duplicator

ریمل شون حاوی روغن بادام است. برس‌هایی که برای این ریمل استفاده شده باکیفیت است و در حین استفاده با رنگ مشکی که دارد مژه‌‌ها را به خوبی بلند می‌کند. این ریمل حجم مناسبی به مژه‌های شما می‌دهد. البته حجم‌دهی این ریمل می‌توانست کمی بیشتر باشد،‌ ولی بعد از استفاده مژه‌های شما بسیار خوش‌حالت خواهند شد.

اگر افتادگی مژه دارید یا مژه‌هایتان کم حجم و کوتاهی دارید، ریمل حجم دهنده و بلند کننده شون مدل Lash Duplicator به خوبی می‌تواند مژه‌های خوش‌حالت با حجم مناسبی به شما بدهد. ریمل شون محصول کشور آلمان است و ترکیبات آن بدون پارابن است.

برای بررسی بهتر ریمل حجم دهنده و بلند کننده شون مدل Lash Duplicator، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه