بررسی اسکراب صورت شون مدل عصاره گردو؛ مناسب انواع پوست

اسکراب کردن صورت یکی از مراحل مهم در روتین پوستی است که هر چند وقت یک بار باید انجام شود. اسکراب باعث می‌شود لایه‌ها و سلول‌های مرده‌ی پوست حذف شوند و منافذ پوست ما تمیز شود. همچنین با تمیز شدن منافذ و از بین رفتن سلول‌های مرده، احتمال جوش و آکنه نیز کاهش پیدا می‌کند. در این ویدیو قصد داریم اسکراب صورت شون مدل عصاره گردو را به شما معرفی کنیم.

اسکراب صورت شون مدل عصاره گردو حجم 150 میلی لیتر

اسکراب صورت شون یکی از شیوه‌های موثر برای لایه‌برداری از پوست است. ترکیبات موثر این اسکراب شامل شی‌باتر و هیالورونیک اسید می‌شود که علاوه بر لایه‌برداری از سطح پوست، باعث حفظ رطوبت و شادابی آن هم می‌شوند. این محصول حاوی دانه‌های طبیعی پوست گردو است که سرشار از ویتامین‌ها و اسیدهای چرب ضروری برای پوست است و به طور کلی برای تغذیه‌ی پوست بسیار موثر است.

تداوم در استفاده از اسکراب صورت شون، علاوه بر لطافت و سرزندگی، باعث کاهش چین و چروک‌های پوست و احتمال جوش و آکنه می‌شود. این محصول فاقد پارابن بوده و یک بافت کرمی غلیظ دارد. همچنین باید بدانید که این اسکراب بوی خاصی ندارد و برای انواع پوست قابل استفاده است.

برای بررسی بهتر اسکراب صورت شون مدل عصاره گردو و آشنایی بیشتر با ویژگی‌ها و مشخصات آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما