بررسی ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Crd Aventus؛ ارزان با ماندگاری کم

اگر به بوی عطر کرید اونتوس علاقه دارید، اما از لحاظ قیمتی توانایی خرید آن را ندارید، این ویدیوی بررسی مخصوص شماست. در این ویدیو قصد داریم ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Crd Aventus را به شما معرفی کنیم که یک محصول ایرانی و کپی از مدل اولیه و اصلی است که قیمت خیلی کمتری دارد. با بررسی آن همراه ما باشید.

ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Crd Aventus حجم 35 میلی لیتر

به طور کلی، این محصول یک عطر خنک است و اسانس آن خیلی نزدیک به مدل اورجینال است. حجم این ادوپرفیوم ۳۵ میلی‌لیتر است. از لحاظ پخش، حدودا ۲۰ دقیقه برای افرادی که در کنار شما هستند عطر آن قابل حس کردن است و تقریبا یک ساعت و خورده‌ای هم می‌توانید آن را روی پوست خود احساس کنید. از آن‌جایی که این سبک از عطرها ماندگاری نسبتا کمی دارند، بهتر است که داخل ماشین یا کیف‌تان با خود داشته باشید تا در مواقع مورد نظر اسپری کنید. در مجموع می‌توانیم به این محصول از نمره‌ی ۵، امتیاز ۳/۵ را به آن بدهیم.

برای بررسی بهتر ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Crd Aventus و آشنایی بیشتر با جزئیات آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما