بررسی چندراهی برق هوشمند الدینیو SCW3451؛ گام اول برای خانه‌‌ی هوشمند

۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

در هر خانه‌ای چند چندراهی برق دیده می‌شود اما اگر به دنبال استفاده از یک چندراهی با امکانات پیشرفته و جذاب هستید، این ویدیو را از دست ندهید. در این ویدیو چندراهی برق هوشمند الدینیو SCW3451 را بررسی می‌کنیم که در کنار خروجی‌های برق و USB، به راحتی به موبایل وصل می‌شود و از این طریق می‌توانید آن را کنترل کنید.

چندراهی برق هوشمند الدینیو مدل SCW3451

در بدنه‌ی این چندراهی برق شاهد سه پورت USB-A و یک پورت USB-C هستیم. پورت USB-C از فناوری شارژ PD پشتیبانی می‌کند و می‌تواند خروجی ۳۰ وات را در اختیار شما قرار دهد. یکی از پورت‌های USB-A انرژی ۱۸ وات ارائه می‌دهد و دو پورت دیگر از حداکثر جریان ۲.۴ آمپر پشتیبانی می‌کنند. درون این محصول یک سنسور هوشمند قرار دارد که در صورت گرم شدن بیش از حد، به طور خودکار جریان برق را قطع می‌کند.

برای اتصال چندراهی برق هوشمند الدینیو SCW3451 به اپلیکیشن باید بگوییم که بلوتوث و فیلترشکن گوشی را روشن کنید و سپس ۵ ثانیه دکمه‌ی پاور چندراهی را نگه دارید. اپلیکیشن ارائه شده برای این چندراهی، از طراحی ساده ولی جذابی بهره می‌برد. هرکدام از خروجی‌های برق در اپلیکیشن دارای سوئیچ جداگانه در اپ هستند ولی برای هر ۴ پورت USB فقط به یک سوئیچ دسترسی دارید. برای خروجی‌های این چندراهی به راحتی قادر به زمان‌بندی هستید. به عنوان مثال می‌توانید زمان قطع و فصل بودن آن را مشخص کنید.

از معایب اپلیکیشن ارائه شده این است که به منظور ساخت اکانت و ورود به آن، باید از فیلترشکن استفاده کنید. اگر امکان کنترل تمام پورت‌های USB به طور جداگانه وجود داشت، بهتر می‌شد. کیفیت ساخت چندراهی برق هوشمند الدینیو SCW3451 بسیار خوب است و برای سوئیچ‌ها می‌توانید نام هم مشخص کنید که استفاده از آن‌ها را راحت‌تر می‌کند. در کل امکانات خوبی را ارائه می‌دهد و اگر به دنبال زمان‌بندی برای خاموش و روشن کردن برخی وسایل برقی هستید، استفاده از این چندراهی هوشمند را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه