بررسی بردگیم داس؛ استراتژی بزرگ تخته‌ای

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی «داس» (Scythe) یکی از معروف‌ترین و عمیق‌ترین بردگیم‌های سبک استراتژی است که بازی‌کننده‌ها باید در آن تمام و کمال کنترل منطقه‌ای را به‌دست بگیرند و برای پیروزی در مقابل دیگر رقبا تلاش کنند. بازی استراتژی‌های کامل و بزرگی برای پیروزی می‌طلبد و تجربه‌اش نیازمند یادگیری قوانین متعددی است. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، بازی داس را تحت نظر قرار داده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده‌ها حین بازی کردن داس در نقش رهبر کشورهای مختلف قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا با ساخت نیرو، جمع‌آوری منابع، پیشرفت سازه‌های خود، ساخت و ساز ربات‌های بزرگ و استفاده از روش‌های مختلف مثل جنگ یا مذاکره، رقبای خود را کنار بزنند و پیشرفت کنند. بازی‌کننده‌ها اهداف مختلفی در طول بازی دارند و اگر تعداد مشخصی از آن‌ها را زودتر از بقیه انجام دهند، به عنوان پیروز از بازی بیرون می‌آیند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم Scythe ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه