بررسی SSD اکسترنال ای دیتا SD620؛ جان‌سخت و پرسرعت

حافظه‌های SSD اکسترنال مناسب کاربرانی هستند که می‌خواهند از حافظه‌های اکسترنال بسیار پرسرعت برای کارهایی که به سرعت بالایی نیاز دارد، استفاده کنند. SSD اکسترنال ای دیتا SD620 یکی از گزینه‌های جذابی است که مقاومت بالایی در برابر ضربات دارد و در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم.

اس اس دی اکسترنال ای دیتا مدل SD620 ظرفیت یک ترابایت

بر اساس بررسی‌های انجام شده، سرعت خواندن اطلاعات توسط این SSD به حدود ۴۵۰ مگابایت در ثانیه می‌رسد و سرعت نوشتن اطلاعات هم حدود ۴۳۰ مگابایت در ثانیه است. اگر به دنبال تجربه‌ کردن سرعت بالاتری هستید، باید بیشتر هزینه کنید. وزن بدنه حدود ۶۰ گرم است و بر اساس ادعای شرکت ADATA، اگر از ارتفاع ۱۲۰ سانتی‌متری به زمین بیفتد، آسیبی به آن وارد نمی‌شود.

SSD اکسترنال ای دیتا SD620 با سیستم‌عامل‌های مختلف سازگاری خوبی دارد و حتی می‌توانید برای اندروید هم از آن بهره ببرید. از سوی دیگر نباید گارانتری ۳۶ ماهه شرکت مشهور آونگ را از قلم بیندازیم که همین موضوع خیال شما را تا سه سال به طور کامل راحت می‌کند. بنابراین در کل SSD اکسترنال ای دیتا SD620 یکی از بهترین گزینه‌ها است و خرید آن را بدون شک توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما