بررسی بردگیم سیکرت هیتلر؛ جدال قدیمی فاشیست‌ها و لیبرال‌ها

اگر از طرفداران بازی مافیا هستید ولی جمعیت‌تان به حد نصاب نمی‌رسد یا دنبال یک تنوع هستید، پیشنهاد ما به شما بردگیم سیکرت هیتلر است؛ یک بازی مافیایی فوق‌العاده جذاب با تکرارپذیری بالا.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی مافیا جمعیت زیادی می‌طلبد و گاهی آنقدر کش پیدا می‌کند که از حوصله خارج می‌شود. از طرف دیگر اما بازی سیکرت هیتلر (Secret Hitler) یا هیتلر مخفی، یک بردگیم نقش مخفی است از ۵ تا ۱۰ بازیکن می‌تواند داشته باشد و کمتر از ۱ ساعت زمان می‌برد. در این بازی هم مانند مافیا بازیکنان به دو گروه تقسیم می‌شوند. این دو گروه در واقع دو جناج فاشیست و لیبرال هستند و رئیس گروه فاشیست‌ها هیتلر است. هر تیم صفحه‌ی بازی خود را دارد و ۲ نقش رئیس جمهور و نخست وزیر هم در بازی وجود دارد که نوبتی به بازیکنان داده می‌شود. در اینجا هم فاشیستا یکدیگر را می‌شناسند و طبق معمول تعداد لیبرال‌ها کمتر است. در طول بازی بازیکنان می‌توانند آزادانه با هم صحبت کنند، مغلطه کنند و به هم اتهام بزنند.

اگر شما هم بازی‌های نقش مخفی دوست دارید و از بازی مافیا خسته شدید، پیشنهاد می‌کنیم حتما این بازی را با دوستان خود امتحان کنید. برای آشنایی بیشتر در مورد جزئیات بردگیم سیکرت هیتلر شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما