بررسی هندزفری سنهایزر CX 80S؛ مناسب حرفه‌ای‌ها

۲۸ آذر ۱۴۰۱

هدفون‌های کمی صدای کاملا فلت یا تخت را ارائه می‌دهند زیرا بخش محدودی از کاربران به دنبال چنین مشخصه‌ای هستند. به زبان ساده این افراد ترجیح می‌دهند صدا را دقیقا به همان شکل اصلی گوش کنند و با صدای اغراق‌شده روبرو نشوند. در این ویدیو به بررسی هندزفری سنهایزر CX 80S می‌پردازیم که از نوع سیمی است و چنین مشخصه‌ای دارد.

هندزفری سنهایزر مدل CX 80S

برند آلمانی سنهایزر نیازی به معرفی ندارند و تمام محصولات این شرکت از کیفیت بالایی بهره می‌برند. این هندزفری به طور عجیبی سبک و راحت است و اگر ساعت‌های پیاپی از آن استفاده کنید، اصلا گوش شما را اذیت نمی‌کند. البته برای همین کاهش وزن، بدنه‌ی آن مبتنی بر پلاستیک است و به همین خاطر زمانی که آن را لمس می‌کنید، حس یک هدفون پرچم‌دار و باکیفیت را به شما منتقل نمی‌کند.

در مورد کیفیت صدا هم باید بگوییم که انتظار یک صدای تخت باید داشته باشید. فرکانس‌های بیس به درستی ارائه می‌شوند و فرکانس‌های میانه و بالا هم شفافیت بسیار خوبی دارند. در عین حال فرکانس‌ها همپوشانی ندارند و تفکیک صدای فوق‌العاده‌ای به ارمغان می‌آورد. در کل خرید هندزفری سنهایزر CX 80S را به تمام افرادی که به طور حرفه‌ای در حوزه‌ی صدا و موسیقی کار می‌کنند، توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه