جعبه‌گشایی و بررسی هدفون بی‌سیم سنهایزر مدل HD 450BT

۱۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

در این ویدیو که توسط آقای کیان محمدی به عنوان بخشی از پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است، جعبه‌گشایی و بررسی هدفون بی‌سیم سنهایزر مدل HD 450BT را خواهید دید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هدفون بی‌سیم سنهایزر مدل HD 450BT یکی از بهترین هدفون‌های روگوشی بازار است که می‌توانید برای بازی کردن، گوش دادن به موسیقی و فیلم دیدن استفاده کنید. این هدفون تنها ۲۳۸ گرم وزن دارد و در نتیجه در زمان استفاده روی سر وزن زیادی را حس نمی‌کنید. این هدفون در برابر تعرق بدن مقاومت است ولی ضدآب نیست. مدل HD 450BT قابلیت تا شدن را هم دارد و زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید جای کمی را اشغال می‌کند و به‌راحتی در کیف یا کوله جا می‌شود. باتری این هدفون از نوع لیتیوم پلیمر است و شارژدهی مناسبی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای است برای کشف، حمایت، پرورش و فعالیت استعدادهای تولید محتوای ویدیویی. آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را خواهند داشت.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیوی دیجی‌کالا شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar رحمت رضا شاکری

    با سلام ایا من هم میتونم انباکس کننده باشم بنده در رابطه با موبایل اطلاعات زیادی دارم و چندین ساله در بارشون تحقیق کردم بنده 13 سالمه ( کمی خنده داره ) و به نظرم به خاطر سنم میتونم خیلی کمک کنننده به دیجی کالا باشم زیرا خیلی از هم سن های من هستند که از دیجی کالا استفاده میکنند و هم سنان من میتوانند نتیجه یر پدر و مادر هایشان که از دیجی کالا استفاده نمی کنند بگذارند