بررسی پالتو زنانه سرژه مدل ۲۳۰۱۴۸؛ جنس و دوخت عالی

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

اگر از طرفداران استایل‌های ساده و مینیمال هستید حتما ویدیوی بررسی پالتو زنانه سرژه را ببینید چون بدون شک عاشق آن می‌شوید. این پالتوی فوتر بلند همان چیزی است که در این روزهای سرد زمستانی به آن نیاز دارید.

پالتو زنانه سرژه مدل 230148 رنگ قهوه ای

این لباس در سایزهای S تا ۲XL و در رنگ‌های نود تولید شده است. آستین‌های آن استاندارد و کمی گشاد است که در کنار یقه‌ی انگلیسی‌ جلوه‌ی خوبی پیدا کرده است. این لباس فقط با کمربند بسته می‌شود و هیچ دکمه یا زیپی ندارد. ۲ جیب در جلو دارد و قد آن ۱۱۰ سانتیمتر است. دوخت این لباس بسیار تمیز است و می‌تواند به خوبی رضایت شما را جلب کند. برای آشنایی بیشتر با این پالتوی زیبا پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بررسی پالتو زنانه سرژه را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه