بررسی تخته سرو و استند پذیرایی مدل ۱۲۶؛ طراحی و کیفیت خیلی خوب

تخته‌های سرو برای پذیرایی یک گزینه‌ی بسیار مدرن و جذاب محسوب می‌شوند. شما می‌توانید انواع میوه‌ها را به صورت برش زده، انواع شیرینی و شکلات و تنقلات دیگر را روی آن‌ها قرار دهید و از مهمانان خود پذیرایی کنید. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم تخته سرو و استند پذیرایی مدل ۱۲۶ را به شما معرفی کنیم. این مجموعه شامل ۳ تخته‌ی سرو با طراحی و اندازه‌ی متفاوت می‌شود که کیفیت ساخت بسیار خوبی هم دارد.

تخته سرو و استند پذیرایی مدل 126 مجموعه 4 عددی

اجزای این مجموعه کیفیت ساخت بسیار خوبی دارند، اما بسته‌بندی آن می‌توانست خیلی بهتر باشد. هیچ کجای بدنه‌ی محصولات تو رفتگی، ناهمواری یا رشته شدن چوب دیده نمی‌شود. سطح چوب‌ها کاملا صاف و صیقل خورده هستند. اجزای این مجموعه شامل ۳ عدد سینی سرو با طراحی‌ها و ابعاد مختلف می‌شود. کیفیت چوب به کار رفته در ساخت این سینی‌های سرو بسیار بالاست و از چوب چند لایه و فشرده شده استفاده شده است که به آن پلای وود هم گفته می‌شود. این تخته‌های چوبی در برابر آب مقاوم هستند و وجود آن‌ها روی میز کانتر شما ظاهر جذابی را ایجاد خواهد کرد.

برای بررسی بهتر تخته سرو و استند پذیرایی مدل ۱۲۶ و آشنایی بیشتر با مشخصات آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما