بررسی ۲ مدل مته خزینه؛ مناسب سوراخ‌کاری چوب

یکی از پرکاربردترین انواع مته برای دریل، مته خزینه است که انواع مختلفی دارند. مته خزینه نوعی مته است که به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر جای سوراخ پیچ، یک قسمت برای گل پیچ هم روی متریال شما ایجاد کند تا هم‌سطح قطعه‌ی کار شود. در این ویدیو قصد داریم ۲ مدل مته خزینه بررسی کنیم، مدل اول مته‌ی ۳،۴ و ۵ می‌خورد و مدل دوم مته خزینه‌ی مدادی است که مته‌ی ۳ می‌خورد. با بررسی این دو محصول همراه ما باشید.

مجموعه ۴ عددی مته خزینه مدل H040 به همراه آچار آلن

مجموعه ۴ عددی مته خزینه مدل H040 با اینکه می‌توانید به کمک آن‌ها عمق خزینه را کم یا زیاد بزنید، چند مشکل هم دارند؛ اولی اینکه اگر حواستان نباشد سوراخ ایجاد شده ممکن است کج یا خیلی بزرگ شود. دوم اینکه از آن‌جایی که مته به طور مستقیم داخل سه‌نظام بسته می‌شود، با چند بار استفاده هرز می‌شود و مرتبا باید آن را سفت کنید.

مته خزینه مدادى مدل m30

اما برعکس مدل قبلی، مته خزینه مدادی مدل m30 قطر خزینه‌ی یکسانی دارد و کار را تمیزتر انجام می‌دهد؛ مخصوصا برای MDF که بعد از پایان کار می‌توانید از پولکی هم استفاده کنید.

برای بررسی بهتر مجموعه ۴ عددی مته خزینه مدل H040 به همراه آچار آلن و مته خزینه مدادى مدل m30، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما