بررسی مجموعه ظروف سفری کچوا؛ اورجینال با کیفیت بالا و طراحی چشم‌نواز

اگر عاشق آشپزی در طبیعت هستید و به ظروف اورجینال هم علاقه دارید محصولی که در این ویدئو معرفی می‌شود با سلیقه شما هم‌خوان است. در این ویدئو یک مجموعه ظرف سفری از برند شناخته شده و فرانسوی کچوا را بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این مجموعه ظروف سفری برای ۲ نفر مناسب است و شامل ۱۰ تکه ظرف می‌شود. در این مجموعه یک قابلمه‌ی استیل در دار، دو ظرف سرو غذا، ۲ عدد کارد، ۲ قاشق و ۲ چنگال برای خوردن و تکه تکه کردن مواد غذایی قرار دارد. مثل همه‌ی ست وسایل آشپزی سفری این مجموعه‌هم به گونه‌ای طراحی شده که ظروف داخل هم قرار می‌گیرند و برای همین جای کمی در میان وسایل سفر می‌گیرند. در قابلمه‌ی استیل از پلاستیک شفاف ساخته شده و یک شیار خروج بخار روی آن تعبیه شده است. دستگیره‌های قابلمه هم طراحی منحصر به فردی دارند و هم می‌توانند به عنوان دستگیره استفاده شوند و هم با باز و بسته شدن می‌توانند نقش قفل روی در را بازی کنند.

برای آشنایی بیشتر با مجموعه ظروف سفری کچوا مدل MH100 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما