بررسی بسته‌ی الحاقی پانتئون بازی سون واندرز؛ خدایان وارد می‌شوند

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی «هفت عجایب» (Seven Wonders) یکی از معروف‌ترین بازی‌های کارتی است و نسخه‌ی دوئل آن که بارها بهش پرداخته‌ایم، این بازی را دونفره می‌کند. مطمئنا بازی بعد از مدتی خسته‌کننده می‌شود و برای مقابله با آن، می‌توانید با بسته‌های مختلف کارت‌های بازی را بیشتر کنید. بسته‌ی الحاقی Pantheon بازی Seven Wonders Dual بررسی امروز آرین از بازی‌های تخته‌ای است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بسته‌ی الحاقی Pantheon تعدادی کارت جدید از خدایان به بازی اضافه می‌کند که هر کدام مشخصا قابلیت‌های خاص خود را دارند. این کارت‌های جدید، بازی را در عین اینکه پیچیده کرده‌اند، اما انجام بسیاری از کارهای همیشگی بازی را هم از بین برده‌اند و در نتیجه، چرخه‌ی عادی و بسیار عالی Seven Wonders Dual را از بین برده‌اند. آرین در این باره بیشتر در ویدیو صحبت می‌کند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بسته‌ی الحاقی Pantheon بازی Seven Wonders ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه