بررسی بردگیم شاه دزد وزیر دوئل؛ دسیسه‌ی قتل پادشاه

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازار بازی‌های تخته‌ای در ایران، معمولا چیزی جز نسخه‌های کپی و تقلیدهای مختلف از بازی‌های خارجی نیست. با این حال، هر از گاهی هم یکی دو بازی ساخته و طراحی شده در داخل کشور می‌بینیم که دیدمان را نسبت به این سرگرمی و طرفدارانش در ایران بهتر می‌کند. هامون در بررسی این هفته‌ی خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ بازی «شاه دزد وزیر دوئل» رفته است که یک بازی کاملا ایرانی است و در داخل کشور طراحی و عرضه شده.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی «شاه دزد وزیر» با شش نقش آغاز می‌شود. این نقش‌ها شامل «شاه»، «دزد»، «وزیر»، «داروغه»، «جلاد» و «رعیت» می‌شوند، ولی برخلاف انتظارتان، قرار نیست بازی‌کنان این نقش‌ها را برعهده بگیرند و مافیا بازی کنند. نقش‌ها روی تخته قرار داده می‌شوند و بازی‌کننده‌ها حالا باید در نوبت خود، به دنبال پیدا کردن نقش‌های مخفی داخل نقشه باشند و مکان آن‌ها را به خاطر بسپارند. در مرحله‌ی بعد، نقش‌های بازی‌کننده‌ها مشخص می‌شود و حالا نوبت یارکشی می‌شود. نهایتا بازی‌کننده‌ها باید با به خاطر سپردن نقش‌ها و مکانشان، جلوی حمله به پادشاه را بگیرند یا به آن کمک کنند.

پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن جعبه‌گشایی و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی بازی کردن، ویدیوی بالای هامون را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه