بررسی شیکر پرو اسپورتز؛ باکیفیت و کاربردی

شیکر دوست خوب هر ورزشکاری است چون از پودر پروتئین، میان‌وعده‌های مخصوص تمرین و آب یا نوشیدنی‌های رژیمی را یکجا در خود نگه می‌دارد. امروز قصد داریم شیکر پرو اسپورتز را با هم بررسی کنیم. پس برای آشنایی بیشتر با شیکر پرو اسپورتز و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

شیکر پرو اسپورتز مدل Gs676 گنجایش 0.7 لیتر
شیکر پرو اسپورتز مدل Gs686 گنجایش 0.7 لیتر

این شیکر دو تکه است و مخزن پایینی آن مخصوص نگهداری پودر پروتئین است. یک توپ مخصوص هم در بخش مخصوص مایعات دارد که به بهتر مخلوط شدن پودر و مایعات در زمان هم زدن کمک می‌کند. سر اصلی آن پیچی است و درِِ قسمت نوشیدن به صورت لولایی باز و بسته می‌شود. همچنین روی قسمت سریِ شیکر یک دسته قرار دارد که در صورت نیاز می‌توانید آن را باز کنید تا حمل شیکر برای شما راحت‌تر باشد. از پلاستیک باکیفیت ساخته شده و بادوام است. حجم مخزن نوشیدنی آن ۰.۶ لیتر است و در ۳ رنگ آبی، صورتی و قرمز تولید شده است.

برای آشنایی بیشتر با شیکر پرو اسپورتز و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما