بررسی قهوه دمی چکه‌ای فوری شامبا آن کاپ؛ قهوه‌ با قیمتی مناسب برای کوهنوردان

۲۷ آبان ۱۴۰۲

ابزار و ادوات دم‌آوری قهوه هر روزه تغییرات گسترده‌ای می‌کند و محصولات جدیدی روانه‌ی بازار می‌شود. برخی از تولید کنندگان این ابزار و ادوات روی کیفیت دم‌آوری قهوه و تکنیک‌های جدید آن تمرکز می‌کنند و برخی دیگر تلاش می‌کنند وسایلی بسازند که در شرایطی ویژه‌ هم دسترسی شما به قهوه را فراهم کند. یکی از موقعیت‌هایی که برخی از علاقه‌مندان به قهوه از آن محروم هستند سفرهای جاده‌ای بلند و یا کوه و طبیعت‌گردی است. اما حالا به مدد نوآوری‌های شرکت‌های تولید کننده محصولات مرتبط با قهوه این مشکل هم حل شده است.

در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت ما قهوه و ابزار دم‌آوری قهوه‌ای را بررسی می‌کنیم که مناسب کوه و طبیعت‌گردی است. با ما ویدئوی «بررسی قهوه دمی چکه ای فوری شامبا آن کاپ» ببینید.

قهوه دمی چکه ای فوری شامبا آن-کاپ - 135 گرم بسته 3 عددی

قهوه دمی چکه ای فوری شامبا آن کاپ یک وسیله‌ی مناسب برای دم‌آوری قهوه با قیمت عالی است. این محصول ۱۳۵ گرم قهوه با ترکیب مناسب عربیکا و روبوستا را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین در بسته این محصول یک گیره برای بستن در پاکت قهوه قرار داده شده تا به کمک آن از هوا گرفتن، تغییر رنگ و مزه‌ی قهوه جلوگیری کنید. این ابزار قهوه دمی و چکه‌ای برای شما تولید می‌کند و تنها کافی است آن را روی لیوان خود قرار داده و روی آن آب جوش بریزید. به این ترتیب در کمتر از ۳ دقیقه در هر جایی که باشید قهوه دمی، گرم و خوشمزه دارید.

برای بررسی بهتر قهوه دمی چکه ای فوری شامبا آن کاپ و آشنایی بیشتر با این محصول، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه