بررسی رژگونه مایع شیگلم مدل FloatOn شماره ۲۰؛ رنگ نود و زیبا

بعد از اتمام آرایش صورت، یک رژگونه‌ی جذاب و خوشرنگ می‌تواند رنگ و لعاب زیبایی به صورتتان اضافه کند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم رژگونه مایع شیگلم مدل FloatOn شماره ۲۰ را به شما معرفی کنیم که ماندگاری بالایی دارد و با کیفیت خوبش می‌تواند آرایش شما را جذاب‌تر کند. همچنین بافت این رژگونه مایع است که استفاده از آن را بسیار راحت می‌کند.

این رژگونه رنگ نود و جذابی دارد که این روزها بسیار محبوب است و همچنین ۵/۲ میلی‌لیتر حجم دارد. از بهترین ویژگی‌های این محصول، آبرسان و مرطوب کنندگی آن است. این رژگونه یک اپلیکاتور قلمی دارد و استفاده از آن خیلی راحت است. به کمک این رژگونه شما می‌توانید ظاهری طبیعی و زیبا ایجاد کنید. رژگونه شیگلم بافت بسیار سبکی دارد. یکی از نکات مثبت این محصول، این است که بدون تست حیوانی تولید شده است. رژگونه مایع شیگلم فاقد چربی بوده که در نتیجه ظاهر نهایی ماتی را روی پوست ایجاد می‌کند و گونه‌های شما را حجیم‌تر می‌کند. این محصول برای انواع پوست مناسب و قابل استفاده است.

برای بررسی بهتر رژگونه مایع شیگلم مدل FloatOn شماره ۲۰ و آشنایی بیشتر با این محصول، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما