بررسی بردگیم داروغه ناتینگهام؛ بلوف بزنید، رشوه بدهید و قاچاق کنید

قرار است این بار در نقش تاجران شهر ناتینگهام بازی کنیم و با خرید و فروش و گاهی هم کمی خلاف، پول زیادی به چنگ بیاوریم؛ اما داروغه‌ی زبل و معروف ناتینگهام اینجا است تا مو را از ماست بکشد و به حساب تاجران زرنگ و خلاف‌کار برسد. برای بررسی بردگیم داروغه ناتینگهام با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در این بازی همه‌ی بازکنان می‌توانند در نقش داروغه‌ی بزرگ در بازی حضور داشته باشند. در ناتینگهام خرید و فروش کالاهایی مثل سیب، پنیر و نان همیشه آزاد است اما خرید و فروش برخی کالاهای ارزشمندتر مثل ابریشم و اسلحه غیرمجاز است و جریمه‌ی سنگینی به همراه دارد. در این بازی انتخاب با شما است که یک تاجر درستکار و کم ریسک باشید یا اینکه یک تاجر زرنگ و قاچاقچی.

در هر دور شما کالاهای خود را در قالب کارت داخل کیسه می‌ریزید و برای کسب مجوز عبور تحویل داروغه می‌دهید. درون کیسه‌ها ممکن است هم کالاهای مجاز باشد و هم کالاهای غیرمجاز، اما فقط کافی است که داروغه به یک کیسه شک کند تا درخواست تفتیش و بیرون ریختن بار آن را کند. اگر تاجر درستکاری بودید و بار ممنوعه‌ای نداشتید، داروغه جریمه می‌شود و اگر هم کالای ممنوعه در بار شما پیدا شود و دست‌تان رو شود، این شما هستید که جریمه می‌شوید. اما فراموش نکنید که با داروغه‌ی ناتینگهام طرف هستید و می‌توانید با چرب کردن سبیل او، راه را به روی خود باز کنید و بی‌دردسر عبور کنید.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم داروغه ناتینگهام شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امیر

    سلام ممنون کارتون عالیه میشه از نبرد روکوگان ویدیو بسازی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما