دار بافندگی شروین البرز مدل دارک؛ آشنایی کودکان و بزرگسالان با گلیم‌بافی

۳۰ آذر ۱۴۰۱

دارک هم در دسته‌ی بازی‌ها قرار می‌گیرد و هم یک محصول فرهنگی و هنری و آموزشی است. قرار است بچه‌ها با این بسته‌ی آموزشی با یکی از هنرهای اصیل ایرانی که گلیم‌بافی است آشنا شوند. اما مخاطب این مجموعه به جز بچه‌های بالای ۵ سال نوجوانان و حتی بزرگسالان هم می‌توانند باشند.

دار بافندگی شروین البرز مدل دارک

دارک محصولی ایرانی از گروه تولیدی شروین البرز است. این مجموعه شامل اقلام مورد نیاز برای آموزش هنر گلیم‌بافی است. دستگاه بافندگی چله‌کشی در این بسته قرار دارد که همان دار قالی در ابعاد کوچک است. خط کش یا شمشیرک و پنج عدد ماکو به همراه نخ‌های کاموایی رنگی، شانه و دو عدد پایه و یک دفترچه‌ی راهنما و سی‌دی آموزشی جزو چیزهایی هستند که در این بسته قرار دارند. ابعاد دار بافندگی ۳۱ در ۳۶ سانتی‌متر است و از جنس پلیمر بادوام ساخته شده و وزن سبکی دارد. با این مجموعه می‌توانید بافتی دو رو با ابعاد ۲۰ در ۶۰ سانتی‌متر تهیه کنید. داخل سی‌دی آموزشی نحوه‌ی چله‌کشی دار و بافت سنتی گلیم رنگین‌کمان و گلیم پله‌ای یا چاپدار آموزش داده شده که این دومی اخیرا به شکل دستبندهای زیبایی در فروشگاه‌های مختلف به فروش می‌رسد. داخل بروشور هم مفاهیم پایه‌ای هنر گلیم‌بافی برای افراد مبتدی ذکر شده است. مدل‌هایی از طرح گلیم پله‌ای را هم در دفترچه می‌بینید که می‌توانید شبیه آن را ببافید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه